Czarter jachtów Włochy

Samolotem bezpośrednio z Warszawy można dolecieć regularnym liniami lotniczymi. Wiele połączeń oferują linie Lot i Alitalia.

Wybierając się na Wyspy Toskańskie lecimy do Pizy od której baza wPuntonejest oddalona o 116 km, a Castiglioncello o44 km. Liniami Ryanair możemy polecieć za ok. 500 zł w dwie strony. Ryanair lata do Pizy z Modlina w środy i w niedziele a z Krakowa w piątki i poniedziałki. W cenie przysługuje jeden bagaż podręczny na pasażera o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55cm x 40cm x 20cm oraz dodatkowa mała torebka 35 x 20 x20cm. W praktyce tą małą torebką może być nieduży plecak wielkości sporego tornistra. Oczywiście można za dodatkową opłatą wykupić bagaż odprawiany .Często cena biletu uzależniona jest od dnia tygodnia wylotu i terminu powrotu. Jeśli poszukajmy biletów odpowiednio wcześnie można je kupić znacznie taniej. . Rezerwując bezpośrednio na stronie Ryanaira można dopasować dni podróży tak aby bilet był najtańszy. We Włoszech Kiriakulis oferuje czartery w dowolny dzień tygodnia na dowolny okres powyżej trzech dni. Możemy dopasować termin czarteru do przelotu. Sprawdź połączenia nawww.ryanair.com/pl.Korzystne połączenia do Pizy można również znaleźć na stronie www.alitalia.com/pl_pl.
Na Sycylię latają linie Alitalia z przesiadką w Rzymie cena około 1200 zł. Dużo taniej i bezpośrednio do Katani można skorzystaćz linii Wizzair z Warszawy.Połączenia w soboty, w maju od 800 zł w dwie strony.

Stąd najbliżej jest do baz czarterowych w Sant'AgatalubPortorosa.
Najtaniej bo już od 500 zł. polecimy Ryanairem.
Czarterujac jacht z Palermo lub z Marsala bezpośrednio z Modlina do Trapani. Połączenia z Modlina są w poniedziałki i piątki do końca maja, a od czerwca w czwartki i niedziele. Połączenia w sierpniu tymi samymi liniami z Krakowa w poniedziałki i piątki. Szczegóły dotyczące bagażu są takie same jak na innych trasach Ryanaira opisanych wyżej. Sprawdź połączenia nawww.ryanair.com/pl
Terminy czarteru dopasujemy do terminów przelotów.
Na Sardynię najlepiej polecieć z lotniska Schonefeld w Berlinie liniami Easy Jet już od ok.750 zł w dwie strony. Możliwe połączenia we wtorki, środy, czwartki, piątki i soboty. Cena nie zawiera kosztów bagażu. Zobaczcie na www. easyjet.com/pl. Z lotniskaTegel w Berlinie liniami Meridiana lub Air Berlin we wtoreki, czwartki i soboty. Baza czarterowa w Portiscojest oddalona o 18 km od lotniska w Olbia.
Nowością w 2016 roku są dwa nowe połączenia na Sardynię. Od 18 czerwca możemy polecieć liniami Wizz Air z Katowic i Warszawy do Alghero. Bilety są dostępne na wizzair.com. Ceny już od 250 żłotych.