REJSY W TAJLANDII

 

Tajlandia hipnotyzuje różnorodnością krajobrazów, architektury, zabytków i niesamowicie piękną przyrodą. W żadnym innym regionie na świecie gdzie możemy wyczarterować jacht nie znajdziemy tak egzotycznej i urzekającej natury. Historia i kultura tego kraju uwodzi nas różnorodnością kolorów, kształtów, zapachów, a wszystko to w połączeniu z wyjątkową życzliwością mieszkańców i wspaniałą orientalną kuchnią powoduje że ludzie którzy raz zobaczyli Tajlandię zakochują się w niej na zawsze.
 

 

Mamy dwie propozycje na rejs po egzotycznym wybrzeżu Tajlandii. Jedna to ekonomiczne wakacje na wygodnym jachcie Cyclades 50.5 w cenie 3500 złotych od uczestnika za dziesięciodniowy pobyt w dwuosobowej kabinie.
Druga propozycja to rejs luksusowym katamarenem Lagoon 400 S Premium za 4500 złotych za dziesięciodniowy pobyt w dwuosobowej kabinie z własną łazienką oraz 3500 złotych za miejsce w jednoosobowej kabinie dziobowej.
Cena bletu lotniczego w dwie strony od 2400 - 3000 zotych. Chętnie pomożemy w zakupie biletów.
Do kosztów pobytu należy doliczyć składkę do kasy jachtowej ok. 200 euro za tydzień.
Cena zawiera: miejsce na jachcie i opiekę doświadczonego skipera.
Cena nie zawiera : kosztów transportu i sprzątania końcowego, składki na kasę jachtową oraz dodatkowej opłaty za używanie generatora i klimatyzacji.