WAKACYJNE REJSY W GRECJI

Grecja to wspaniałe i różnodne regiony chętnie odwiedzane przez  żeglarzy z całego świata. Na zachodzie spokojne wody Morza Jońskiego dalej na wschód równie spokojna Zatoka Sarońska i Argolidzka oraz bardziej wymagające Archipelagi Cyklad, Dedokanezu i Sporad. Świetne miejsce na rodzinne wakacje, połączenie pięknej przyrody i fantastycznych zabytków. 

Na rejsy z nami często pływają  osoby które nie mają żadnego doświadczenia żeglarskiego. Całą opiekę nad załogą i jachtem sprawuje skiper który jest również przewodnikiem po atrakcjach turystycznych.


 

        

Wakacje pod żaglami to jedyna okazja żeby zobaczyć miejsca, których nie da się odwiedzić wybierając stacjonarny pobyt w hotelu. Jachty na których pływamy posiadają dwuosobowe kabiny z pościelą, łazienki z prysznicem, kuchnię z bieżącą ciepłą wodą, wyposażoną w kuchenkę z piekarnikiem, lodówkę z zamrażalnikiem i wszelkie naczynia do przygotowywania i spożywania posiłków przez całą załogę. Dodatkową atrakcję stanowi ponton z silnikiem którym chętnie pływamy podczas postoju na dzikich plażach i w kameralnych zatoczkach.